konzultace

Zahrnuje např. vhodný výběr nábytku a jeho správné půdorysné rozložení, formu osvětlení – hlavní i náladové, výběr malby/tapet/obkladu, formy clonění oken nebo triky, jak prostor zútulnit. V případě, že to interiér vyžaduje, můžeme na konzultaci řešit i změnu dispozic interiéru a příček, výběr podlahové krytiny a jiné stavební úpravy.

Prožijeme společně několik hodin, po kterých budete schopni provést sami úpravy interiéru tak, abyste se v něm cítili dobře.

nákup zboží

Ne vždy je výběr vybavení do bytu, domu či kanceláře proveden šťastnou rukou. Takový kus nábytku pak nesplní očekávání a v interiéru přežívá jen díky sentimentu k vydaným nákladům. Nakupujte správně hned napoprvé (a to nemusí znamenat draze)! Ráda se s Vaším obdarovaným či Vámi sejdu a doporučím, jaké solitéry by se hodily právě do daného interiéru.

druhy certifikátů

  • 3 hodinová konzultace (cena závisí na lokalitě konzultace)
  • 5 hodinový kredit pro postupný výběr konzultací (cena závisí na lokalitě konzultace)
  • Nákup zboží v hodnotě 5 000 Kč podle doporučení (může se kombinovat s konzultací, kde vytvoříme zároveň i celkovou koncepci interiéru)
  • Nákup zboží v hodnotě 10 000 Kč podle doporučení (může se kombinovat s konzultací, kde vytvoříme zároveň i celkovou koncepci interiéru)
  • Kombinace dle Vašeho přání

Certifikáty objednávejte na adrese karla@designbykarla.cz. Doručeny Vám budou do 3 pracovních dnů od přijetí zaplacené částky.

reference

Milada Franěk

Zážitek - schůzka s designerkou, proběhla v naprostém pořádku. Slečna Karla byla na schůzku připravená. Prostudovala si dopředu materiály, které jsme ji zaslali, a také měla s sebou dostatečné podklady.

Schůzka s designérkou Karlou byla příjemná, profesionální a pomohla nám najít cestu při finalizaci našeho nového bytu.

Mirka a Tomáš Sedlákovi

Musím poděkovat za skvělý zážitek. Strávili jsme s paní designérkou Karlou opravdu příjemné a užitečné tři hodiny. Byla velice milá, splnila přesně naše očekávání. Nasměrovala nás tou správnou cestou a teď už nezbývá než se pustit do práce.

Ještě jednou děkujeme a určitě doporučíme ostatním.

Lucka

Vše nad mé očekávání. Paní byla velmi příjemná, milá i sympatická. Na schůzku jsem šla bez představy a domů se vracela se všemi deitaly vybavení, barev, materiálů, stínění i světel. Byla jsem za dárek moc ráda a teď už zbývá jen realizace. Paní designérka nabídla i další pomoc, ať pomocí dotazů, výběru nábytku nebo realizace celého interiéru. Klidně bych si to zopakovala znovu. SUPER.

Pavlína K.

Setkání proběhlo k naší spokojenosti a nezbývá mi, než hodnotit tuto schůzku jako nadstandardně úspěšnou.

Renata a Tomáš

Jelikož s přítelem rekonstruujeme byt, nevěděli jsme si rady s barvami a potřebovali jsme poradit. Nejsme sice z Prahy, ale udělali jsme si do Prahy výlet a sešli se s paní designérkou v příjemné kavárně. S sebou jsme měli pouze nakreslený plánek bytu a pár fotek bytu a můžeme říci, že více není potřeba. Paní designérka nám navrhla kompletně celý byt za 3 hodiny - výmalbu, tapety, nábytek, kompletní kuchyň, podlahy, osvětlení, závěsy a dozvěděli jsme se také plno dalších užitečných věcí. Pokud se i Vy rozhodujete změnit Váš byt a nevíte jak, vřele doporučujeme. Stačí si jen udělat výlet do Prahy a za 3 hodiny máte úplně novou představu. Děkujeme paní designérce ještě jednou za nápady.

Olga Škopková

Dárek to byl sice pro mě, ale s úpravou bytu, která mi byla navržena, bude spokojená celá rodina. Vše propracováno do detailů, odkazy na dodavatele, max. zohlednění mých představ a požadavků, milá, přátelská atmosféra. Teď si plním svůj sen. Děkuji.

dokonalosti v interiéru není dosaženo tehdy, když už není co přidat,
ale tehdy, kdy není co odebrat.
antoine de saint-exupery