Věřím, že je nám v příjemném prostředí lépe, tak proč nezměnit to, kde a jak žijeme a pracujeme..

Vítám Vás na stránkách interiérového studia „Design by Karla“, které jsem založila v r. 2008 s touhou a z vášně po budování hezkých interiérů. Od té doby jsem měla možnost pracovat s různými klienty na řadě projektů rezidenčních i komerčních a nebyl den, kdy bych litovala, že jsem se vydala touto cestou. Moje práce je mi vášní, zábavou i výzvou, kterou přijímám s nadšením vytvořit ideální symbiózu mezi krásou a praktičností. Baví mě v každém interiéru hledat skrytý diamant, vynést na světlo to nejlepší, co v něm je. Vždy hledám řešení, kombinuji, ladím a tím se snažím co nejcitlivěji tvořit prostor, ve kterém se budou mí klienti cítit dobře.

Pokud se mnou touhu po příjemných interiérech sdílíte, ale nemáte čas, chuť nebo zkušenosti takové prostředí vytvořit, zavolejte mi.

Co Vám mohu nabídnout?
V prvé řadě konzultační schůzku, během které prodiskutujeme všechny úskalí Vašeho interiéru a přímo na místě získáte názor a nápady, které se zakládají na zkušenostech z více než 100 rekonstruovaných prostor a mnohem více provedených konzultacích. Tato schůzka Vám možná bude stačit k tomu, abyste vzali akci do svých rukou a začali s vylepšováním. Pokud usoudíte, že je nutné nebo přinejmenším lepší nechat akci na mně, bude nás čekat několik schůzek, na kterých se od Vás budu snažit získat důležité detaily k tomu, abych vytvořila interiér, ze kterého se Vám nebude chtít odcházet. A to nejen v návrhu na papíru, ale, po Vašem odsouhlasení a za pomoci ověřených profesí stavebních, elektrikářských, instalatérských, podlahářských, lakýrnických, truhlářských, závěsářských a dalších a dalších, i ve Vašem interiéru.

Za celý team se na spolupráci s Vámi těší,

Karla Schmid