Rozhodla jsem se pro rekonstrukci bytu o velikosti cca 75m2 v Praze na Vinohradech. Neměla jsem žádné zkušenosti, málo času a velice mlhavou představu, jak by měl vypadat výsledek. Za této situace byla paní Karla Schmid  má spása. Dle naší dohody se chopila rekonstrukce jako celku, tj. vymyslela nové uspořádání bytu i příslušenství, zajistila stavební, truhlářské a další odborné práce včetně výběru a nákupu věcí do interieru. Vše řídila a kontrolovala. Já po schválení rozpočtu pouze vybírala z předložených návrhů, platila jednotlivé faktury a účastnila se nejnutnějších schůzek. Výsledek byl ohromující. Paní Karle jsem nesmírně vděčná za její profesionalitu, trpělivost, empatii a vstřícnost díky nimž nyní bydlím již více jak rok v krásném, útulném, prakticky a kvalitně zařízeném bytě.

paní Míla, soudkyně

Karla je skvělá a výsledek její práce bezkonkurenční. V rámci realizace mě přesvědčila udělat hodně věcí jinak, než jsem původně zamýšlela a jsem jí za to moc vděčná. V bytě teď bydlím třetím rokem a nic bych neměnila. Navíc je zařízený tak prakticky a kvalitně, že ty tři roky na něm nejsou téměř ani znát.

Moc děkuji, Karlo!

Lenka, advokát

Ing. Alexander Lochman MBA, starosta Praha Čakovice

Chtěla bych Vám poděkovat za zprostředkování zážitku. Paní designérka byla moc moc příjemná a ochotná a moc nám poradila. Byli jsme nad míru spokojeni a už máme úplnou představu, jak si obývák zařídíme.
Eva Kašná, Uherský Brod, zdroj www.Zážitky.cz

Právě stavíme, a proto pro mě byla schůzka s interiérovou designérkou přesně to pravé. Za tři hodiny jsme prošly skutečně každou místnost našeho plánovaného domu, zvážily moje představy a vkus a proti tomu návrhy a doporučení paní designérky, řešily barvy, materiály, rozložení nábytku. Odnesla jsem si spoustu tipů, dostala nový pohled na některá moje původní méně praktická řešení, zkonzultovala věci, které mi nebyly jasné. Rozhodně to pro mě bylo velkým přínosem.
účastník zážitku, zdroj www.Zážitky.cz

Pro ženy.cz

Jak se staví sen / devátý díl druhé série – tv prima – jaro 2008